Naujienų srautas

Pasaulyje2017.11.06 19:28

Teksaso žudikas įsigijo ginklą, nors buvo teistas

ELTA 2017.11.06 19:28

Sekmadienį skerdynes baptistų bažnyčioje Saderland Springso miestelyje Teksaso valstijoje surengęs 26 metų Devinas Patrickas Kelley įsigijo ginklą, nors JAV įstatymai draudžia parduoti ginklus asmenims, teistiems už smurtą. Tai pirmadienį pranešė televizijos kanalas ABC.

Remdamasis teisėsaugos institucijų atstovais, televizijos kanalas informavo, jog D. P. Kelley 2016 metų balandį San Antonijuje įsigijo pusiau automatinį šautuvą „Ruger AR-556“, nors 2012 metais jis buvo teisiamas už savo žmonos ir vaiko užpuolimą. 2014 metais D. P. Kelley buvo atleistas iš JAV karinių oro pajėgų už nestatutinį elgesį ir nuteistas 12 mėnesių kalėti.

Vyras, sekmadienį surengęs skerdynes baptistų bažnyčioje Saderland Springso miestelyje Teksaso valstijoje, paskui tikriausiai nusišovė savo automobilyje, kaip pirmadienį televizijos kanalui CBS pareiškė Vilsono apygardos šerifas Joe Tackittas.

„Buvo susišaudymas, taip pat ir kelyje. Vėliau (užpuoliko automobilis) pakliuvo į avariją. Manome, kad tada jis nusišovė“, – sakė pareigūnas.

Kaip jau buvo pranešta, per šaudynes bažnyčioje mažiausiai 26 žmonės žuvo, o dar 20 buvo sužeista. Aukų amžius svyruoja penkerių iki 72 metų.

Įtariamas žudikas vėliau už kelių kilometrų nuo įvykio vietos buvo rastas negyvas savo automobilyje.

Pranešama, kad 2014 metais D. P. Kelley buvo atleistas iš JAV karinių oro pajėgų, teismui jį pripažinus kaltu dėl savo žmonos ir vaiko užpuolimo.

Užpuoliko motyvai kol kas nežinomi.

Šaudynės Teksase įvyko praėjus vos mėnesiui po kruviniausių šiuolaikinėje JAV istorijoje šaudynių Las Vegase – tada užpuolikas nušovė 58 muzikos festivalio dalyvius, o šimtus sužeidė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi