Pasaulyje

2017.11.05 17:52

Maskvoje – banga skambučių apie užminuotus pastatus

BNS2017.11.05 17:52

Maskvoje fiksuojama nauja banga anoniminių skambučių apie esą užminuotus pastatus. Dėl sprogimo grėsmės evakuojamas Didysis teatras, prekybos centrai GUM ir CUM ir viešbučiai „Metropol“ bei „Nacional“, naujienų agentūrai „Interfax“ sakė vienas informuotas šaltinis.

„Vyksta nauja banga anoniminių skambučių dėl „užminavimo“. Šiuo metu gauta informacijos apie sprogimo grėsmę Didžiajame teatre, viešbučiuose „Nacional“ ir „Metropol“ ir GUMe“, – sakė šaltinis.

Jo teigimu, visuose pastaruose vyksta evakuacija prieš atvykstant kinologams. „Iš viso evakuotų žmonių Maskvoje skaičius jau viršijo 10 tūkst.“, – sakė agentūros pašnekovas.

„Tačiau kol kas nė vienu iš atvejų informacija nepasitvirtino“, – sakė jis.

Kiek anksčiau skelbta, kad daugiau nei 500 žmonių sekmadienį buvo evakuoti iš kino teatro „Kosmos“. Šaltinis taip pat pranešė, kad analogiško skambučio sulaukė iš Šusevo architektūros muziejus. Be to, anot šaltinio, po anoniminio skambučio teko evakuoti ir vieno prekybos centro Leningrado prospekte lankytojus. Šaltinis taip pat sakė, kad teisėsauga gavo ir pranešimą dėl kino teatro „Vysota“, evakuacijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.