Pasaulyje

2017.11.03 13:56

K. Spacey kaltinamas bandymu išžaginti

BNS 2017.11.03 13:56

Vienas vyras kaltina televizijos serialo „Kortų namelis“ (House of Cards) žvaigždę Keviną Spacey bandymu jį išžaginti, kai jam buvo 15 metų.

Kaltinimų lytiniu priekabiavimu ir lytiniu smurtu šiam Holivudo aktoriui daugėja. Dabar minėtas vyras, kuris neskelbia savo pavardės, interviu interneto svetainei „Vulture“ sakė, kad būdamas 12-os dalyvavo K. Spacey vaidybos kursuose.

Po dvejų metų jie užmezgė tai, ką šis vyras interviu pavadino „seksualiniais santykiais“. Pasak vyro, vėliau, kai jam buvo 15 metų, K. Spacey bute pabandė jį išžaginti – tuomet jųdviejų ryšiai nutrūko.

„Pavadinčiau jį pedofilu ir seksualiniu grobuoniu“, – sakė jis.

Tuo tarpu aštuoni žmonės, dirbę kuriant populiarųjį serialą „Kortų namelis“, televizijai CNN sakė, kad K. Spacey filmavimo aikštelėje seksualiai priekabiaudavo, paprastai prie jaunų vyrų, o vienas iš tų aštuonių žmonių tvirtino, kad K. Spacey jį seksualiai užpuolė.

Pasirodžius įtarimams dėl K. Spacey, televizija „Netflix“ neribotam laikui sustabdė „Kortų namelio“ filmavimą. Dar prieš tai ji buvo paskelbusi, kad būsimas šeštas serialo sezonas bus paskutinis.

Du „Oskarus“ turinčio K. Spacey skandalas kilo aktoriui Anthony Rappui viešai pareiškus, kad prieš daugiau kaip 30 metų, kai jis buvo 14-metis, K. Spacey „norėjo seksualiai su juo suartėti“.