Naujienų srautas

Pasaulyje2017.11.02 10:47

Kolorade per šaudymą „Walmart“ prekybos centre žuvo 3 žmonės

BNS 2017.11.02 10:47

Kolorado valstijoje trečiadienio pavakarę į prekybos centrą „Walmart“ Denverio priemiestyje atsainiai įėjo vyras , kuris iškart pradėjo šaudyti iš pistoleto, nušovė tris žmones, o tada paspruko automobiliu, pranešė valstijos pareigūnai.

Atrodo, kad buvo šaudoma į atsitiktinius žmones, nėra požymių, kad tai būtų teroro aktas, sakė Torntono policijos atstovas Victoras Avila.

„Tai labai bjaurus aktas, – sakė V. Avila. – Tiksliai nežinome, koks buvo to žmogaus motyvas, bet tai tikrai buvo siaubingas aktas.“

„Patvirtinta, kad mirė du suaugę vyrai“, o viena sužeista moteris buvo išvežta į ligoninę, sakoma Torntono policijos departamento „Twitter“ žinutėje, paskelbtoje praėjus apie dviem valandoms po pirmojo pranešimo apie šį incidentą.

Vėliau buvo pranešta, kad į ligoninę išvežta moteris irgi mirė.

Į įvykio vietą atvažiavo dešimtys policijos ir greitosios pagalbos automobilių.

Pirminiu pranešimu policija perspėjo, kad „pašauta daug žmonių. Prašome laikytis atokiai nuo tos vietos.“

Pareigūnai jokios kitos informacijos apie aukas kol kas nepaskelbė.

Policijos tyrimui padeda Alkoholio, tabako, šaunamųjų ginklų ir sprogmenų biuro specialieji agentai. Pareigūnai tikrina apsaugos vaizdo kamerų įrašus ir apklausia liudininkus.

Pasak V. Avilos, policija dar nežino, kiek šūvių buvo paleista.

„Walmart“ atstovas Raganas Dickensas sakė, kad kompanija dirba su tyrėjais, ir plačiau komentuoti atsisakė.

Praeitą mėnesį vienas šaulys Las Vegase nušovė 58 žmones. Šios šaudynės buvo didžiausios per Jungtinių Valstijų istoriją.

Kaip rodo spalį paskelbta studija, Jungtinėse Valstijose per incidentus, susijusius su šaunamaisiais ginklais, kasmet žūva daugiau kaip 33 tūkst. žmonių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi