Naujienų srautas

Pasaulyje2017.10.21 16:30

Miunchene peiliu ginkluotas vyras sužeidė kelis žmones

BNS 2017.10.21 16:30

Vokietijos pietiniame Miuncheno mieste vienas užpuolikas šeštadienį peiliu nesunkiai sužeidė keturis žmones ir pabėgo, o policija po kelių valandų sulaikė įtariamąjį ir aiškinasi, ar jis iš tikrųjų yra atakos kaltininkas.

Policijos atstovas Marcusas da Gloria Martinsas sakė, kad policija apie 8 val. 30 min. vietos (9 val. 30 min. Lietuvos) laiku gavo pirmųjų pranešimų apie išpuolį Rozenheimerio aikštėje į rytus nuo miesto centro esančiame Haidhauzeno rajone.

Pareigūnai nustatė, kad pavienis peiliu ginkluotas vyras penkiose vietose puolė žmones ir, atrodo, savo aukų nesirinko.

Buvo užpulti iš viso šeši žmonės – penki vyrai ir moteris. Keturi jų buvo sužeisti, bet nei vienas nepatyrė sunkių traumų, sakė M. da Gloria Martinsas. Jis pridūrė, kad nukentėjusiesiems buvo padaryta paviršinių durtinių žaizdų, o vienas jų buvo sumuštas.

Po išpuolio policija per „Twitter“ paragino žmones vengti Rozenheimerio aikštės, jos apylinkių ir Rytinės traukinių stoties, gavus prieštaringų pranešimų, kad užpuolikas spruko ta kryptimi.

Anksčiau skelbtuose policijos pranešimuose skelbta, kad žalią sportinę striukę vilkėjęs įtariamasis paspruko juodu dviračiu. Jis taip pat turėjo kuprinę ir į ritinį susuktą stovyklavimo kilimėlį.

Įtariamasis buvo apibūdintas kaip „stambaus sudėjimo“ apie 40 metų nesiskutęs vyras trumpais šviesiais plaukais.

Praėjus apie trims valandoms po išpuolio policija sulaikė vyrą, kurio išvaizda atitinka šį aprašymą ir kuris iš pradžių mėgino pabėgti nuo pareigūnų.

„Kol kas negalime patvirtinti, ar jis yra užpuolikas“, – pažymėjo M. da Gloria Martinsas.

Atakos motyvai kol kas lieka nežinomi.

2016 metų liepą vienas iraniečių kilmės paauglys, anot policijos, liguistai domėjęsis masinėmis žudynėmis, viename Miuncheno prekybos centre nušovė devynis žmones ir nusižudė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi