Pasaulyje

2017.10.18 17:32

D. Trumpas neigia žuvusio kario našlei sakęs, kad jos vyras žinojo, kam pasirašė

BNS, LRT.lt2017.10.18 17:32

JAV prezidentas Donaldas Trumpas neigia vieno Nigerijoje žuvusio kario našlei sakęs, kad jos vyras „žinojo, kam pasirašė“, kaip anksčiau paviešino viena JAV Atstovų Rūmų narė.

Tai D. Trumpas trečiadienį paskelbė socialiniame tinkle „Twitter“ ir teigė turintis įrodymų, kad kongresmenės liudijimai klaidingi.

Floridos kongresmenė demokratė Frederica Wilson sakė buvusi automobilyje su Myeshia Johnson, kai ši vyko į Majamio tarptautinį oro uostą pasiimti savo vyro, seržanto La Davido Johnsono, palaikų.

L. D. Johnsonas yra tarp keturių karių, anksčiau šį mėnesį žuvusių per pasalą Nigeryje.

Tuo metu kario našlei paskambino D. Trumpas, o F. Wilson sakė girdėjusi dalį pokalbio per įjungtą telefono garsiakalbį.

Majamio televizijos WPLG žurnalisto paklausta, ar tikrai girdėjo D. Trumpą tai sakant, ji atsakė: „Taip, jis tai pasakė. Manau, taip galima sakyti per šiaip kokį nors pokalbį, bet nereikėtų sakyti gedinčiai našlei. Tai itin netaktiška.“

F. Wilson sakė viso pokalbio negirdėjusi, o M. Johnson, vėliau apie tai paklausta, jai pasakiusi, kad negali visko prisiminti.

D. Trumpas buvo kritikuojamas, kad iškart nesusisiekė su keturių Nigeryje žuvusių karių giminaičiais. Pirmadienį D. Trumpas sakė parašęs laiškus, kurie dar nėra išsiųsti. Jo padėjėjai nurodė, kad dar laukia papildomos informacijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt