Pasaulyje

2017.10.10 12:04

JAV pirmoji ponia Melania pirmąją D. Trumpo žmoną kaltina savanaudiškumu

BNS 2017.10.10 12:04

JAV prezidento Donaldo Trumpo pirmoji žmona Ivana, reklamuodama savo atsiminimų knygą, juokais pavadino save pirmąja ponia, bet šio titulo tikroji dabartinė savininkė Melania Trump pirmadienį apkaltino ją keliant „savanaudišką triukšmą siekiant dėmesio“.

Knygą „Raising Trump“ ką tik išleidusi 68 metų I. Trump, duodama interviu televizijai ABC, sarkastiškai komentavo savo dabartinius santykius su 45-uoju JAV prezidentu.

„Turiu Baltųjų rūmų tiesioginį numerį, bet iš tikrųjų nenoriu jam ten skambinti, nes ten yra Melania, ir tikrai nenoriu kelti jokio pavydo ar kažko panašaus, nes iš esmės esu pirmoji Trumpo žmona, ar ne? Esu pirmoji ponia, ar ne?“ – juokdamasi sakė ji.

47 metų M. Trump, kuri paprastai būna labai santūri, neliko sužavėta.

„Ponia Trump pavertė Baltuosius rūmus namais Barronui ir prezidentui“, – sakoma trumpame pirmosios ponios atstovės Stephanie Grisham pareiškime, kurį paskelbė televizija CNN. Barronas yra 11-metis M. Trump ir D. Trumpo sūnus.

„Jai patinka gyventi Vašingtone ir jai garbė atlikti Jungtinių Valstijų pirmosios ponios vaidmenį. Ji planuoja naudotis savo titulu ir vaidmeniu, kad padėtų vaikams, o ne pardavinėtų knygas“, – sakoma S. Grisham pareiškime.

„Šiam vienos iš buvusiųjų pareiškimui aiškiai nėra jokio pagrindo. Deja, tai tik savanaudiškas triukšmas siekiant dėmesio“, – pridūrė atstovė.

Ivana Trump yra trijų vyriausių D. Trumpo vaikų – Donaldo jaunesniojo, Ivankos ir Erico – motina.

Buvęs nekilnojamojo turto magnatas turi dar du vaikus: Tiffany, kurios motina yra jo antroji žmona Marla Maples ir Barroną, su tėvais gyvenantį Baltuosiuose rūmuose.

Čekijoje gimusi Ivana, buvusi manekenė ir verslininkė, už D. Trumpo ištekėjo 1979 metais. Pora buvo neatsiejama Niujorko įžymybių pasaulio dalis, bet 1992 metais skandalingai išsiskyrė.

Vėliau D. Trumpas vedė M. Maples, su kuria jau anksčiau buvo užmezgęs romaną, bet po šešerių metų jie išsiskyrė. Melania yra trečioji D. Trumpo žmona.