Naujienų srautas

Pasaulyje2017.10.06 20:48

Šveicarijos Alpėse po 12 valandų gelbėjimo operacijos iš plyšio buvo ištraukta dvimetė

BNS 2017.10.06 20:48

Šveicarijos Alpėse po 12 valandų paieškų gelbėtojai ištraukė iš gilaus plyšio beveik nenukentėjusią dvejų metų mergaitę, penktadienį pranešė policija.

„Ji ištraukta beveik nesužeista, vos su keliais įbrėžimais“, – naujienų agentūrai AFP sakė Valė kantono policijos atstovas Christianas Zuberis.

Kaip pranešama, mergaitė ir jos šeima iš vokiškosios Šveicarijos dalies buvo išėję į žygį netoli Alečo ledyno pietinėje šalies dalyje. Tačiau mažametė nuklydo nuo pėsčiųjų tako ir įkrito į siaurą plyšį.

Incidentas įvyko trečiadienį apie vidurdienį, teigė Ch. Zuberis.

Ankstyvosiomis ketvirtadienio valandomis daugiau kaip 100 gelbėtojų bandė ištraukti mergaitę iš šešių metrų gylio plyšio, pasakojo jis. Anot pareigūno, dvimetė buvo ištraukta apie 2 val. vietos (3 val. Lietuvos) laiku.

Alečo regiono ugniagesių vadas Matthiasas Lorenzas naujienų agentūrai ATS pasakojo, kad gelbėtojai kovojo su laiku ir atsargiai, „centimetras po centimetro“, traukė žemes ir akmenis.

Per visą gelbėjimo operaciją mergaitė rodė gyvybės ženklus, teigė jis.

„Niekada nemačiau tokios gelbėjimo operacijos“, – pridūrė M. Lorenzas.

Vėliau mergaitė sraigtasparniu buvo nuskraidinta į Berno ligoninę, kur ją apžiūrėjo medikai, o po to ji buvo išleista namo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi