Naujienų srautas

Pasaulyje2017.10.03 20:53

D. Trumpas lankosi uragano nuniokotame Puerto Rike

ELTA 2017.10.03 20:53

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį nusileido uragano nuniokotame Puerto Rike. Tikimasi, kad JAV lyderis įvertins uragano žalą ir pabrėš vyriausybės pastangas atkurti Puerto Riką. 

D. Trumpas ir pirmoji ponia Melania Trump penkių valandų trukmės vizito nusileido karinėje bazėje Puerto Rike. Atvykęs JAV lyderis pagyrė kariuomenės ir civilių darbuotojų drąsą ir pareiškė mylįs šią salą bei anksčiau daug kartų lankęsis joje.

Praėjus beveik dviem savaitėms po to, kai neinkorporuotą JAV teritoriją nuniokojo uraganas Maria, joje tebetrūksta maisto, nėra galimybės gauti elektros energijos ir geriamo vandens.

Prezidento ir pirmosios ponios kelionė rengiama tvyrant kritikai dėl nepakankamai greito federalinės vyriausybės atsako ir pagalbos du kartus per pastarąjį mėnesį nuo uraganų nukentėjusiam Puerto Rikui. Tačiau prezidentas ne kartą gynė vyriausybės veiksmus.

„Nuostabu, kiek buvo padaryta Puerto Rike per tokį trumpą laikotarpį. Šiuo metu keliai yra išvalyti ir bendruomenė pradeda sugrįžti“, – sakė D. Trumpas.

Baltųjų rūmų teigimu, D. Trumpas susitiks su San Chuano meru, sustos bažnyčioje aplankyti nuo uragano nukentėjusius žmones, sraigtasparniu apskries salą ir įvertins jai padarytą žalą. Galiausiai politikas nusileis laive „USS Kearsarge“ pasisveikinti su JAV karinio jūrų laivyno ir JAV jūrų pėstininkų korpuso kariškiais ir moterimis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi