Pasaulyje

2017.09.28 08:46

M. Zuckerbergas: „Facebook“ nėra nusiteikęs prieš D. Trumpą

ELTA2017.09.28 08:46

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas paneigė JAV prezidento Donaldo Trumpo pasisakymus, kad socialinis tinklas esą yra nusiteikęs prieš šalies vadovą, rašo BBC.  

D. Trumpas apkaltino „Facebook“ vykdant „sąmokslą“, pavadindamas socialinį tinklą „nusiteikusiu prieš Trumpą“. Panašius pasisakymus prezidentas yra išsakęs ir apie tokius leidinius kaip „New York Times“ ar „Washington Post“.

Atsakydamas D. Trumpui, M. Zuckerbergas teigė siekiantis, kad „Facebook“ būtų platforma „visoms idėjoms“, ir pabrėžė, jog socialinis tinklas padeda politikams tiesiogiai bendrauti su žmonėmis.

„Facebook“ vadovas taip pat pažymėjo, kad joms nepalankiu turiniu nepatenkintos yra abi politinio spektro pusės, o liberalai kaltino jį už tai, kad nesiekė sutrukdyti D. Trumpui laimėti prezidento rinkimus.

Artimiausiu metu „Facebook“ galimą Rusijos įtaką JAV prezidento rinkimuose tiriantiems Kongreso tyrėjams perduos apie 3 tūkst. politinių reklamų.

Be to, „Facebook“, „Google“ ir „Twitter“ dėl Rusijos kišimosi į JAV rinkimus lapkričio 1 d. yra kviečiami liudyti Senato žvalgybos komitete. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.