Naujienų srautas

Pasaulyje2017.09.28 10:41

Mirė „Playboy“ įkūrėjas H. Hefneris

BNS 2017.09.28 10:41

Žurnalo vyrams „Playboy“ įkūrėjas Hugh Hefneris mirė trečiadienio vakarą, būdamas 91 metų, pranešė leidinio atstovai.

1953 metais pasauliui garsųjį žurnalą pristatęs H. Hefneris ramiai mirė dėl natūralių priežasčių savo viloje „The Playboy Mansion“, apsuptas artimųjų, sakoma „Playboy“ tviterio žinutėje.

Hugh sūnus Cooperis, kuris yra „Playboy Enterprises“ kūrybos vadovas, tėvą pagerbė pareiškimu, kuriame rašoma: „Mano tėvas gyveno išskirtinį ir paveikų gyvenimą kaip žiniasklaidos ir kultūros pionierius, ir pirmaujantis kai kurių reikšmingiausių mūsų laikų socialinių ir kultūrinių judėjimų balsas ginant žodžio laisvę, pilietines teises ir seksualinę laisvę.“

„Jis apibrėžė gyvenimo būdą ir etosą, į kuriuos remiasi „Playboy“ prekės ženklas, vienas geriausiai atpažįstamų ir ilgaamžiškiausių per visą istoriją“, – sakoma pareiškime.

„Gyvenimas per trumpas, kad gyventum kažkieno kito svajonėje“, - žurnalo portalas citavo savo įkūrėjo žodžius.

Dar prieš 10 mėnesių pats H. Hefneris neigė gandus, kad esą gruodį mirė.

Šis verslininkas žurnalą „Playboy“ pradėjo leisti 1953 metais ir atliko labai svarbų vaidmenį kurstant 7-ojo ir 8-ojo dešimtmečių „seksualinę revoliuciją“.

Žurnalo redaktoriai 2016 metais buvo atsisakę jo skiriamuoju ženklu tapusių apsinuoginusių moterų nuotraukų, bet anksčiau šiais metais nusprendė vėl jas spausdinti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi