Naujienų srautas

Pasaulyje2017.09.13 20:45

Paryžiuje surengta demonstracija prieš 2024 metų olimpines žaidynes

BNS 2017.09.13 20:45

Paryžiuje apie septyniasdešimt žmonių nepabijojo lietaus ir susirinko protestuoti prieš 2024 metų olimpines žaidynes ir miesto nekilnojamo turto plėtros ir transporto planus.

Demonstracija vyko Paryžiaus rytuose esančiame parke ir buvo rengiama grupės, kuri daugiausiai dėl žaidynių kainos, prieštarauja prieš olimpinių žaidynių rengimą Paryžiuje.

Protestuotojai, stengdamiesi pasislėpti nuo lietaus, laikė plakatus su užrašais „Ne – olimpinėms žaidynėms“, o kiti skundėsi, kad Paryžiaus nekilnojamo turto plėtros planai juos „veja iš namų“.

Tuo tarpu Los Andželo memorialiniame koliziejuje olimpiniame aukure jau dega ugnis, laukiama oficialaus pranešimo kad 2028 metų Olimpines žaidynės vyks Los Andžele.

Aukuras buvo uždegta trečiadienio rytą stadione, kuriame vyko Olimpinės žaidynės 1932 ir 1984 metais.

Neabejojama, kad Tarptautinis olimpinis komitetas Peru sostinėje netrukus paskelbs, jog olimpines žaidynes 2028 metais rengs Los Andželas, o 2024 metais – Paryžius.

Žinodami, kad teisė rengti 2024 metų olimpines žaidynes teks Paryžiui, prancūzai iš anksto pasirengė šio įvykio šventimui.

Kai vėliau trečiadienį Tarptautinis olimpinis komitetas (TOK) oficialiai patvirtins sprendimą, Paryžiaus pareigūnai atidengs penkis olimpinius žiedus Trokadero aikštėje priešais Eiffelio (Eifelio) bokštą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi