Naujienų srautas

Pasaulyje2017.09.02 18:30

Prancūzijoje tebeieškoma paslaptingai dingusios mergaitės

Prancūzijos teisėsaugininkai, tiriantys šalį sukrėtusį mergaitės dingimą, paleido du įtariamuosius trisdešimtmečius vyrus. Praėjo beveik savaitė, kai paskutinį kartą žmonės matė 9-metę, kuri kartu su tėvais dalyvavo vestuvių puotoje Prancūzijos Alpių miestelyje. Kol kas nerasta jokių pėdsakų, kur mergaitė galėjo dingti.

Tai lyg ieškotum adatos šieno kupetoje, sako mergaitės dingimo bylą tiriantys pareigūnai. Išnaršyti aplinkiniai miškai, vandens telkiniai, olos... Pėdsekiai šunys mergaitės pliušinį meškiuką rado automobilių stovėjimo aikštelėje, ir iš ten jos pėdsakai niekur neveda. Tai esą leidžia daryti išvadą, kad Maelys galėjo būti pagrobta ir išvežta automobiliu.  Ši istorija primena paslaptingą britės mergaitės Madeleinės Maken dingimą prieš 10 metų Portugalijoje.

Tirdami Maelys de Araujo dingimą Pon Bouvasene už maždaug 50 kilometrų nuo Grenoblio pareigūnai buvo sulaikę du vyrus, bet juos paleido. Vienas jų – jaunikio ir mergaitės tėvo bičiulis vėliausiai atvyko į vestuvių puotą. Vyrai buvo sulaikyti, nes nesutapo jų parodymai.

Miestelio gyventojai sukrėsti: „Nuolat apie tai galvoju. Pabundi, įsijungi radiją, išgirsti naujausias žinias, sunku patikėti. Vis dar turime vilties, kol ji dar laikoma dingusia, nors laikas ne mūsų naudai, vis dar tikimės iš visos širdies, kad ji gyva ir sveika“.

Policija per savaitę apklausė du su puse šimto žmonių, daugelis jų vestuvių, kuriose su tėvais ir seserimi dalyvavo dingusi mergaitė, svečiai. Pareigūnai sako, kad apylinkės, kur vyko vestuvės, išnaršytos, tyrimą tęsia ir ieško informacijos, kuri gali nuvesti teisingu keliu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi