Naujienų srautas

Pasaulyje2017.09.03 20:33

Vila, kurioje baseino vandenį pakeis jūros ir įrengs kambarį beždžionei

Šioje viloje privatumas ir ramybė – svarbiausios prekės, o personalas sako galintis išpildyti bet kokį svečių įnorį: nuo buivolės pieno vonios iki atskiro kambario jūsų beždžionei. 

Iš vienos pusės – preciziškai prižiūrėti golfo laukai, iš kitos – krantą skalaujančios Viduržemio jūros bangos. 

Nors tai – viena populiariausių poilsio vietų Turkijoje, Antalijos regione, netoli Beleko, tačiau aplink – nė gyvos dvasios. Ramybė ir saugumas čia – prekės už kurias mokama pirmiausiai. 

Akylai apsaugininkų ir vaizdo kamerų stebima teritorija – kone tvirtovės kiemas, į kurį dar nė vienam pašaliniam nepavyko prasprukti. 

Sakoma, viešomis tampa tik tos poilsio centre „Gloria Serenity“ nutikusios istorijos, apie kurias garsiai prabyla tik patys jų herojai. 

Čia dirbančiųjų sutartyse – gausybė griežtų konfidencialumo punktų negirdėti, nematyti ir nekalbėti apie tai, kas gali būti pasakyta ar pamatyta. 

Vienas šios vietos vadovų, Fetihas Izas, pusiau juokais, pusiau rimtai užsimena, kad dar visai neseniai, pamatęs žurnalistų filmavimo kamerą, čia gyvenęs svečias ne juokais būtų įsiutęs. Garsus Lietuvos politikas, kurio pavardė mirga turtingiausių parlamentarų sąrašo pradžioje, iškart pareiškė bet kokiu atveju siekiantis privatumo. Tačiau F. Izas ramina, kad visos jo svečių paslaptys liks saugios visam laikui: praskleisdamas šydą apie šią vilą, jis neketina minėti pavardžių.

„Jei svečias baseine pageidauja ne paprasto, o jūros vandens, mums reikia 8 valandų, kad šį norą išpildytume. Mūsų atsakymas visuomet būna teigiamas, nėra nieko, ko negalėtume įgyvendinti. Juk už tai sumokama“, – šypsosi vienas vilos vadovų. 

Jo teigimu, vandenį baseine galima ne tik pakeisti į Viduržemio jūros, bet ir pašildyti iki tinkamos temperatūros. To išpildymas užtrunka 2 valandas. 

Tačiau tai – menkniekis, palyginus su reikalavimu iš Fidžio salų atskraidinti šaltinio vandens, iš Japonijos – specialios rūšies jautienos, buivolės pienu pripildyti vonią, o vakarienei pateikti keptą kengūrą, kurią užsigerti norėsis retos rūšies kolekciniu šampanu.

Kai jau atrodo, kad žmonių įnorių ribos pasiektos, pasigirsta naujų, vienas už kitą smagesnių pasakojimų. Pvz., prašymas kambarį įrengti mylimam šeimos augintiniui, beždžionei, ar aklinai užtamsinti visus vilos langus, kad net ir dieną atmosfera joje primintų naktį. 

„Viena garsenybė pareiškė, kad, vos pravėrusi vilos duris, nenori prieš akis matyti visų erdvių, todėl teko sumontuoti vadinamąjį juodąjį langą, juodo stiklo sienas, kurias, esant reikiamybei, vėl galima išmontuoti. Dar įrengėme absoliučios tamsos vaizdą sukuriančią sistemą, mygtuko paspaudimu visi namai užtemsta kaip naktį“, – pasakoja F. Izas.  

Jo teigimu, personalas šiame Turkijos viešbutyje žino net kai kurių klientų poreikius oro temperatūrai, ar kaip turi veikti kondicionierius automobilyje, kol jie iš oro uosto vyksta iki vilos, ir net kokiu garsu šie klausosi muzikos. 

Plačiau – laidos „Gyvenimas“ pasakojime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi