Naujienų srautas

Pasaulyje2017.08.22 20:30

JAV dėl paramos Pchenjanui paskelbė sankcijas 16-ai asmenų Kinijoje bei Rusijoje

BNS 2017.08.22 20:30

Jungtinės Valstijos antradienį paskelbė sankcijas 16-ai Kinijos ir Rusijos fizinių bei juridinių asmenų, kurie kaltinami rėmę Šiaurės Korėjos branduolinę programą ir bandę apeiti anksčiau Amerikos įvestas sankcijas.

„Nepriimtina, kad fiziniai ir juridiniai asmenys Kinijoje, Rusijoje bei kitose valstybėse sudaro sąlygas Šiaurės Korėjai gauti pajamas, naudojamas masinio naikinimo ginklų kūrimui ir padėties regione destabilizavimui“, – sakoma JAV iždo sekretoriaus Steveno Mnuchino paskelbtame pareiškime.

JAV sankcijų programas prižiūrintis Iždo departamentas nurodė, kad fiziniai ir juridiniai asmenys, prieš kurios buvo imtasi baudžiamųjų priemonių, yra žinomi dėl paramos Šiaurės Korėjos branduolinių ir balistinių raketų programoms, prisidėjo prie Šiaurės Korėjos darbininkų išnaudojimo arba padėjo šios izoliuotos komunistinės šalies įmonėms gauti prieigą prie tarptautinės finansų sistemos.

Apie naujas sankcijas paskelbta po neseniai tarp Vašingtono ir Pchenjano kilusio žodžių karo dėl Šiaurės Korėjos vykdomų raketų bandymų, parodžiusių, kad jos gali pasiekti JAV žemyninę dalį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi