Naujienų srautas

Pasaulyje2017.08.22 13:25

Teismas leido suimti išpuolį Suomijos Turku mieste surengusį marokietį

ELTA, LRT.lt 2017.08.22 13:25

Suomijos teismas antradienį leido suimti pagrindinį įtariamąjį byloje dėl praeivių užpuolimo Suomijos pietuose esančio Turku miesto centre, atvykėlį iš Maroko Abderrahmaną Mechkahą.

„Užpuolikas suimtas pagal įtarimą dėl teroristinio pobūdžio nužudymo ir pasikėsinimo nužudyti“, – pranešė Suomijos centrinė kriminalinė policija, kuria remiasi agentūra TASS.

Posėdyje įtariamasis dalyvavo vaizdo ryšiu iš ligoninės.

Teismas taip pat gavo prašymą leisti suimti dar tris Maroko piliečius, anksčiau sulaikytus dėl tragedijos Turku mieste. Šis klausimas bus svarstomas antradienį antroje dienos pusėje.

Penktadienio vakarą Turku centre 18-metis migrantas iš Maroko su peiliu užpuolė atsitiktinius praeivius. Du žmonės žuvo, dar aštuoni buvo sužeisti.

Marokietis atvyko į Suomiją 2016 metų pavasarį, gyveno Turku mieste, taip pat ir pabėgėlių priėmimo centre. Jo prašymą svarstė migracijos tarnyba. Suomijos žiniasklaidos duomenimis, buvo atsisakyta suteikti jam prieglobstį.

Tiriant incidentą taip pat buvo sulaikyti dar keturi žmonės, jie visi yra Maroko piliečiai. Be to, paskelbta vieno įtariamojo, kuris gali būti susijęs su įvykiais Turku mieste, tarptautinė paieška.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi