Naujienų srautas

Pasaulyje2017.08.19 13:20

Floridoje per du incidentus pašauti keturi policininkai, vienas jų mirė

BNS 2017.08.19 13:20

Floridos ir Pensilvanijos valstijose per vieną naktį buvo pašauti šeši policininkai, vienas iš jų mirtinai, o JAV prezidentas Donaldas Trumpas anksti šeštadienį per „Twitter“ pareiškė užuojautą dėl pareigūno žūties.

Vienas iš šių incidentų įvyko Floridos valstijos Kisimio mieste, esančiame netoli „Walt Disney World Resort“ ir kitų pramogų parkų. Buvo nušautas policininkas Matthew Baxteris, o seržanto Samo Howardo „būklė kritinė, prognozės neatrodo geros“, per spaudos konferenciją ankstyvą šeštadienį sakė Kisimio policijos viršininkas Jeffas O`Dellas.

Pasak jo, pareigūnai apie 21 val. 30 min. (4 val. 30 min. Lietuvos laiku) penktadienį pranešė tikrinantys įtartinus asmenis Kisimio miesto rajone, žinomame kaip aktyvus narkotikų prekybos centras. Penkios minutės po šio pranešimo tarnyboms buvo pranešta apie pašautus policininkus.

Į įvykio vietą atvykusi greitoji pagalba, pareigūnus rado gatvėje „sunkiai sužeistus“, – sakė J. O`Dellas.

„Mano mintys ir maldos su @KissimmeePolice ir jų šeimomis. Mes su jumis!“, – tviteryje šeštadienį rašė D.Trumpas, neretai demonstruojantis tvirtą palaikymą JAV teisėsaugai.

Tuo metu šiauriniame Floridos mieste Džeksonvilije, policijos pareigūnai, reagavę į skambutį dėl mėginimo nusižudyti, vėlyvą penktadienį, susidūrė su įtariamuoju, ginkluotu galingu šautuvu, per spaudos konferenciją sakė Džeksonvilio policijos viršininkas Mike`as Bruno.

Kilus susišaudymui buvo sužeisti du pareigūnai. Vienam pataikyta į abi rankas, kitam – į pilvą, o įtariamasis buvo nušautas, sakė M.Bruno.

Be to, vėlai penktadienį buvo pašauti du Pensilvanijos valstijos policininkai, praneša tarnybos.

„Du valstijos policininkai pašauti, įtariamasis miręs, – naujienų tarnybai „ABC News“ sakė Pensilvanijos valstijos policijos atstovė. – Šiuo metu neskelbsime daugiau informacijos.“

Manoma, kad abu sužeisti policininkai išgyvens, sakė ABC, informuodama apie šaudymą Ferčanso miestelyje, esančiame maždaug už 97 km į pietus nuo Pitsbergo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi