Pasaulyje

2017.08.18 22:26

Per išpuolį Suomijoje žuvo mažiausiai du žmonės

DELFI.lt, LRT.lt 2017.08.18 22:26

Suomijoje, Turku mieste policija pašovė vyrą, peiliu sužeidusį kelis žmones, praneša BBC. Įtariamasis buvo suimtas. Vėliau agentūra AFP pranešė, kad, anot vietos ligoninės, du žmonės žuvo, šeši – sužeisti.  

Suomijos pietvakariniame Turku mieste penktadienį buvo subadyta keletas žmonių, pranešė policija, pasak kurios, užpuolikas buvo pašautas ir sulaikytas. Manoma, kad jis veikė vienas.

„Policijos pareigūnai pašovė įtariamąjį užpuoliką į kojas, – paskelbė policija socialiniame tinkle „Twitter“. – Jis buvo suimtas.“

Visuomeninis transliuotojas YLE citavo įvykio liudininkus, mačiusius mažiausiai vieną ant žemės gulintį žmogų be gyvybės ženklų.

Bulvarinis dienraštis „Ilta-Sanomat“ rašo, kad buvo sužeisti šeši žmonės – vyras ir penkios moterys. Pranešime nurodoma, kad žmones, tarp jų vieną moterį su vaiko vežimėliu, užpuolė dideliu peiliu ginkluotas vyras.

Savo ruožtu, laikraštis „Turun Sanomat“ praneša, kad per užpuolimą nukentėjo 7–8 žmonės.

Policija taip pat paragino Turku gyventojus nesiartinti prie miesto centro. Pažymima, kad operacija vyko Malkų aikštės rajone miesto centre.

MTV3 televizija pranešė, kad policija padidino saugumo priemones Helsinkio oro uoste ir stotyse.

Policija tikslaus nukentėjusių skaičiaus nenurodė.

Apie 16 val. 40 min. vietos (ir Lietuvos) laiku policija per „Twitter“ paskelbė: „Keli žmonės subadyti Turku centre. Žmonių prašoma vengti miesto centro.“

Turku – piečiausias Suomijos miestas, kurį nuo sostinės Helsinkio skiria 140 kilometrų.