Pasaulyje

2017.08.08 10:42

Dėl taifūno Japonijoje nukentėjo mažiausiai pusšimtis žmonių

BNS2017.08.08 10:42

Taifūnas Noru, nešantis smarkias liūtis ir vėjus, antradienį toliau slinko per Japoniją ir sukelė ten potvynių, o sužeistųjų skaičius išaugo iki 51.

Audros, pirmadienį pasiekusios Vakarų Japonijos krantus, vėjo gūsių greitis siekia iki 108 km per valandą. Antradienį taifūnas siaubė šalies pagrindinę Honšiū salą.

Antradienį 13 val. vietos (7 val. Lietuvos) laiku taifūnas buvo maždaug už 40 km nuo šiaurinės Niigatos prefektūros. Toliau Noru lėtai slinko šiaurės rytų kryptimi, nurodė Japonijos meteorologijos agentūra.

Šeštadienį ši audra atokiose salose pasiglemžė dvi gyvybes.

Visuomeninis transliuotojas NHK pranešė, kad per su taifūnu susijusias nelaimes susižeidusių žmonių skaičius pasiekė 51.

Per reportažą buvo parodyta patvinusi upė vakarinėje Šigos prefektūroje; taip pat vanduo apsėmė ir namus, ryžių laukus ir kelius.

Šeštadienį pietinėje Jakušimos saloje žuvo į šeštą dešimtį įkopęs vyras. Siaučiant vėjui jis parkrito ir mirtinai susitrenkė galvą. Gretimoje Tanegašimos saloje tą pačią dieną paskendo į aštuntą dešimtį įkopęs vyriškis, norėjęs patikrinti savo valtį.

Antradienį dėl taifūno buvo atšaukti 65 skrydžiai, pranešė NHK.

Populiariausi