Pasaulyje

2017.08.08 09:30

Dubajuje liepsnojo dar vienas dangoraižis

BNS 2017.08.08 09:30

Dubajaus Prieplaukos rajone pirmadienį užsiliepsnojo jau trečias dangoraižis per keturias pastarąsias dienas. Dėl gaisro buvo evakuoti jame veikiančio viešbučio svečiai ir darbuotojai, bet ugnis buvo greitai užgesinta.

Socialiniame tinkle „Twitter“ viešbučio „Movenpick Hotel Jumeirah Beach“ atstovai nurodė, kad pirmadienio rytą įsiplieskęs gaisras buvo „greitai suvaldytas“, o visi svečiai buvo saugiai evakuoti. Kiek vėliau jie galėjo grįžti į savo kambarius.

Internete paskelbtame vaizdo įraše matoma, kaip nuo pastato kyla juodi dūmai, o viešbučio svečiai ir darbuotojai spruko iš pastato.

Dubajaus vyriausybės atstovai spaudai pranešė, kad gaisro židinys buvo ketvirtame viešbučio aukšte. Ugniagesiai atvyko tuoj po 10 val. vietos (9 val. Lietuvos) laiku ir užgesino ugnį per mažiau kaip 20 minučių. Apie sužeistuosius nepranešama.

Tai buvo jau trečias Prieplaukos rajone užsiliepsnojęs dangoraižis per trumpiau nei savaitę. Ankstų penktadienį ugnis buvo išplitusi 86 aukštų dangoraižio „The Torch“ („Deglas“) vidurinėje ir viršutinėje dalyje. Šis gaisras buvo jau antras aukščiausiame pasaulio pastate per pastaruosius dvejus metus.

Sekmadienį ugniagesiai vyko gesinti kitoje gatvės pusėje stovinčio dangoraižio „Tiger Tower“.