Naujienų srautas

Pasaulyje2013.05.21 09:36

Oklahomoje viesulas nusinešė mažiausiai 91 gyvybę

Pirmadienio popietę Jungtinėse Amerikos Valstijose Oklahomos miestu praūžė galingas tornadas. Mažiausiai 91 žmogus žuvo. 120 žmonių, tarp jų – apie 60 vaikų, yra gydomi ligoninėse, skelbia BBC.  

Pirmadienio popietę Jungtinėse Amerikos Valstijose Oklahomos miestu praūžė galingas tornadas. Mažiausiai 91 žmogus žuvo. 120 žmonių, tarp jų – apie 60 vaikų, yra gydomi ligoninėse, skelbia BBC.

Kaip praneša LRT radijas, tikslūs nuostoliai ir aukos yra skaičiuojamos iki šiol. Meteorologų duomenimis, vėjo gūsiai tornadui įsigalėjus siekė daugiau nei 300 kilometrų per valandą. Mirtina gamtos stichija, nusidriekusi beveik 20 kilometrų, su žeme sulygino dvi pradines mokyklas, dešimtis gyvenamųjų namų bei visuomeninių pastatų.

Pasak Oklahomos gubernatorės Mary Fallin, dėl nutrūkusių elektros tinklų, išvartytų medžių bei pastatų griuvėsių, daugelis greitkelių, vedančių į Oklahomos miestą, yra nepravažiuojami. Tai sukėlė papildomų kliūčių gelbėtojų brigadoms.

Ekspertai spėja, jog šis tornadas galėjo būti stipresnis už rekordinį 1999-tųjų tornadą, kuris praūžė toje pačioje Oklahomos valstijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi