Naujienų srautas

Pasaulyje2017.07.29 16:13

Antroji JAV ponia Estijoje susitiks su meno terapeutais

BNS 2017.07.29 16:13

Antroji Jungtinių Amerikos Valstijų ponia Karen Pence, kuri pirmadienį kartu su vyru JAV viceprezidentu Mike Pence`u lankysis Estijoje, susitiks su šalyje dirbančiais meno terapeutais ir Šiaurės Estijos medicinos centro psichiatrijos klinikoje stebės terapinį užsiėmimą.

„Susitikimo metu meno terapeutai pasidalins darbo su įvairiomis žmonių grupėmis patirtimi: su psichoze sergančiais suaugusiaisiais, trauminių potyrių turinčiais vaikais, į savižudybę linkusiais žmonėmis, lėtinio skausmo ir fibrozito kamuojamais žmonėmis ir kitais. Meno terapeutai Estijoje daugiausia dalyvauja psichoterapinės pagalbos ir reabilitacijos veikloje, daug jų dirba švietimo įstaigose. Šio dalyko galima mokytis Talino universitete“, - teigė apvaliojo stalo susitikimo vadovė Eha Ruutel.

K. Pence labai domisi meno terapijos poveikiu psichinei sveikatai. Antroji JAV ponia šiuos dalykus pabrėžia ir Jungtinėse Valstijose, ir kitur, per įvairius vizitus, be to, yra dirbusi menininke ir mokytoja, pranešė Talino universitetas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi