Pasaulyje

2017.07.25 23:33

D. Trumpas vėl kritikuoja generalinį prokurorą

BNS2017.07.25 23:33

Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas antradienį vėl smarkiai sukritikavo generalinį prokurorą Jeffą Sessionsą dėl to, kad šis nusišalino nuo tyrimo dėl įtariamo Rusijos kišimosi į pernykščius JAV prezidento rinkimus.

J. Sessionsas buvo vienas ištikimiausių prezidento šalininkų, tačiau respublikonų milijardierius prieš jį atsisuko praėjusią savaitę, sklindant gandams, kad buvęs Alabamos senatorius bus atstatydintas.

Antradienį prezidentas pareiškė, kad generalinis prokuroras nesiėmė pakankamų pastangų, kad užkirstų kelią žvalgybos pareigūnų vykdomam informacijos nutekinimui ir kad J. Sessionsas nesiima tirti buvusios demokratų kandidatės į prezidentus Hillary Clinton elektroninio pašto skandalo.

„Generalinis prokuroras Jeffas Sessionsas užėmė LABAI silpną poziciją dėl H. Clinton nusikaltimų ir žvalgybos nutekinimų“, – socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje parašė D. Trumpas.

Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Huckabee Sanders antradienį sakė, kad prezidentas savo nuomonės nepakeis.

„Aš žinau, kad pastaruoju metu jis yra nuliūdęs ir nusivylęs generaliniu prokuroru dėl nusišalinimo, – teigė ji. – Šis nusivylimas neišblėso ir, manau, neišblės.“

„Netrukus priimsime sprendimą“, – kalbėjo Baltųjų rūmų komunikacijos direktorius Anthony Scaramucci.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.