Pasaulyje

2017.07.23 16:32

Naujasis Baltųjų rūmų komunikacijos vadovas ištrynė kai kurias savo „Twitter“ žinutes

ELTA 2017.07.23 16:32

Naujasis JAV Baltųjų rūmų komunikacijos departamento vadovas Anthony Scaramuccis ištrynė socialiniame tinkle „Twitter“ savo rašytas žinutes, kuriose išreiškė prezidento Donaldo Trumpo požiūriui prieštaraujančią nuomonę. Jis teigė, kad šiuo metu tokios žinutės tik blaškytų, praneša naujienų agentūra AFP.

Praėjus dienai po to, kai pradėjo eiti naująsias pareigas, Volstrito finansininkas A. Scaramuccis ištrynė savo pasisakymus, kuriuose jo nuomonė išsiskyrė su prezidento nuomone nelegalios migracijos, klimato kaitos, islamo, ginklų kontrolės ir kitais klausimais.

„Visiškas skaidrumas: trinu savo senas „Twitter“ žinutes. Ankstesni įsitikinimai pasikeitė ir nebeturėtų blaškyti. Aš atstovauju prezidento darbotvarkei ir dabar svarbu tik tai“, – „Twitter“ teigė naujasis Baltųjų rūmų darbuotojas.

Kiek vėliau A. Scaramuccis vėl parašė: „Pričiupau“ stiliaus politika baigėsi. Turiu storą odą ir mes pereiname prie prezidento darbotvarkės, kuri tarnauja Amerikos žmonėms“.

Iš 2012 metais „Twitter“ paskelbto komentaro susidarė įspūdis, kad A. Scaramuccis palaikė daugelį Demokratų partijos ginamų įsitikinimų. Tuomet save jis apibūdino kaip esantį „už homoseksualių asmenų santuokas, prieš mirties bausmę ir už teisę į abortą“.