Naujienų srautas

Pasaulyje2017.07.16 11:59

Senegale baigiantis futbolo mačui susirėmus aistruoliams ir virtus sienai sutrypti 8 žmonės

BNS 2017.07.16 11:59

Senegale per futbolo lygos taurės finalo rungtynes šeštadienį žuvo aštuoni žmonės, sakė naujienų agentūrai AFP sporto ministras; nelaimė įvyko nuvirtus sienai ant susipešusių aistruolių ir kilus paniškai spūsčiai.

Sporto ministras Matar Ba sakė, kad tarp žuvusiųjų yra jauna mergaitė, apie 60 sužeistų aistruolių nuvežta į sveikatos įstaigas Dakare.

Telefonu kalbėdamas su AFP, ministras žadėjo imtis „griežtų priemonių, kad tokie įvykiai Senegale niekad nepasikartotų“.

Šeštadienį vakare stadione ir jo prieigose buvo sutelkta daugybė ugniagesių, budėjo greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Rungtynes stebėjęs AFP reporteris sakė, kad stadione atmosfera buvo įkaitusi, laukiant susirėmimo tarp vietinių komandų „US Ouakam“ ir „Stade de Mbour“.

Per pridėtą laiką rezultatui tapus 2:1, „US Ouakam“ aistruoliai apmėtė akmenimis „Stade de Mbour“ sirgalius, žmonės skubiai puolė bėgti nuo jų tolyn, kilo spūstis.

Pigiąsias sėdimas vietas remianti siena griuvo, policija ėmė leisti ašarines dujas, panikos apimti žmonės puolė bėgti trypdami vieni kitus.

Vienas aistruolių, Mara Die Dioufas sakė, kad tvarka stadione nebuvo tinkamai prižiūrima.

„Baisu, kad toks buvo finalas stadione, kuriame tinkamai nepasirūpinta saugumu“, – sakė jis.

Pasak jo, kai pradėta laidyti fejerverkus, policininkai pasitraukė iš zonos, skiriančios abiejų komandų aistruolius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi