Naujienų srautas

Pasaulyje2017.07.09 16:35

Kodėl vykdamas į Hamburgą V. Putinas lankstu apskrido Baltijos šalis?

DELFI.lt 2017.07.09 16:35

Rusijos prezidento Vladimiro Putino lėktuvas, vykdamas į Hamburgą, padarė didžiulį lankstą vengdamas sristi virš Baltijos valstybių. Žurnalistai paklausė V. Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo, kodėl buvo pasirinktas toks maršrutas.

Rusijos prezidento V. Putino lėktuvas, vykdamas į Hamburgą, padarė didžiulį lankstą vengdamas sristi virš Baltijos valstybių. Žurnalistai paklausė V. Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo, kodėl buvo pasirinktas toks maršrutas.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino saugumas vizito į Hamburge vykusį Didžiojo dvidešimtuko (G-20) lyderių susitikimą metu tinkamai užtikrinamas, pareiškė D. Peskovas, informuoja interfax.ru.

„Nekomentuosiu klausimo, nes visi klausimai, susiję su prezidento kelionėmis, tiesiogiai susiję su saugumu. Prezidento saugumas užtikrinamas tinkamu lygiu, imamasi visų priemonių, kurios laikomos tikslingomis“, – sakė D. Peskovas žurnalistams.

flightradar24.com nuotr.

Taip jis pakomentavo vieno žurnalisto klausimą apie tai, ar tikrai prezidentinis lėktuvas, kaip rašė žiniasklaida, kuris skrido į G20 viršūnių susitikimą Hamburge, atliko 500 km lankstą, taip apskrisdamas NATO šalis.

D. Peskovas pabrėžė, kad neramumai Hamburge neturėjo jokios įtakos saugumo priemonėms, nes jos ir taip buvo sustiprintos.

„Kaip ir minėta, neturi jokios įtakos. Kaip buvo sustiprintos saugumo priemonės, – veikiausiai tokio pobūdžio yra kiekvienas tokio lygio viršūnių susitikimas, – taip ir toliau jos realizuojamos, nieko išskirtinio mes nepastebime“, – sakė D. Peskovas.

DELFI primena, kad Rusijos prezidentas V. Putinas penktadienį atvyko į Vokietijos šiaurinį Hamburgo miestą, kur vyko Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimas, ir dalyvavo keliose svarbiose derybose, įskaitant pirmąjį tiesioginį susitikimą su JAV prezidentu Donaldu Trumpu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi