Pasaulyje

2017.06.23 20:58

Paryžiuje turistų autobusui stogu kliudžius tiltą, sužeisti 4 žmonės, vienas sunkiai

BNS 2017.06.23 20:58

Paryžiaus centre penktadienį dviaukštis turistinis autobusas įstrigo po žemoku Aleksandro III tiltu, sužeisti keturi žmonės, vieno jų būklė sunki, pranešė policija ir autobusą eksploatuojanti bendrovė.

Vairuotojas neįvertino, kad tiltas jo autobusui yra per žemas, nors ten buvo ženklas, nurodantis, kad po juo važiuoti aukštesniam kaip 2,7 metro transportui draudžiama.

Dešimtys policijos pareigūnų susitelkė aplink įvykio vietą, kai iš patiltės po kelių valandų buvo ištrauktas autobusas nuplėštu stogu.

Minimas autobusas apie 12 val. 30 min. vietos laiku rėžėsi į tiltą, kuriuo žavisi turistai dėl jo puošnios struktūros ir vaizdo į Eiffelio bokštą bei Senos upę.

Tuo metu mieste vyko renginys, reklamuojantis Prancūzijos sostinės siekį rengti 2024 metų olimpines žaidynes. Ta proga šalia Aleksandro III tilto per upę buvo nutiestas plūduriuojantis bėgimo takas.

Dėl šio renginio autobusas turėjo pakeisti įprastą savo maršrutą ir nuo Santarvės aikštės (Place de la Concorde) tarp Tiuilri Sodų ir Eliziejaus Laukų iš važiavo kitu keliu, sakė policijos atstovas.

Kokios tautybės yra nukentėjusieji, nepranešta.

Bendrovė „Big Bus Tours“, kuri organizuoja ekskursijas po Paryžių autobusais, patvirtino, kad vienas iš jos autobusų pateko į avariją, tačiau smulkiau nekomentavo.

Pasak žiniasklaidos, autobuse buvo 18 žmonių, kurių dauguma nenukentėjo ir buvo saugiai evakuoti.