Pasaulyje

2017.06.17 16:35

Britų premjerė susitiks su daugiaaukščio gaisrą išgyvenusiais žmonėmis

BNS 2017.06.17 16:35

Didžiosios Britanijos ministrė pirmininkė Theresa May šeštadienį savo biure Dauningo gatvėje susitiks su per gaisrą „Grenfell Tower“ pastate Londone nukentėjusiais žmonėmis, pranešė pareigūnai.

Pasak vyriausybės atstovo, T. May, sulaukusi kritikos dėl savo reakcijos dėl mažiausiai 30 žmonių aukų nusinešusią tragediją, susitiks su nukentėjusiaisiais, savanoriais ir bendruomenių lyderiais.

„Ministrė pirmininkė šįryt pirmininkauja tarpžinybiniam posėdžiui, kad užtikrintų, jog daroma viskas, kas įmanoma, siekiant padėti nukentėjusiesiems nuo „Grenfell“ tragedijos,“ sakė atstovas.

„Vėliau savo biure ji susitiks su grupe gyventojų, aukų, savanorių ir bendruomenių lyderių,“ pridūrė jis.

T. May buvo kritikuojama, kad ketvirtadienį, kai apsilankė prie sudegusio 24 aukštų namo griuvėsių, vengė susitikti su vietiniais žmonėmis. Kai ji vėl nuvyko ten penktadienį, buvo sutikta šūksniais „gėda“ ir „bailė“.

Premjerės automobiliui važiuojant iš vietos bažnyčios, kur ji susitiko su gaisrą išgyvenusiais žmonėmis, gyventojais ir savanoriais, policijos pareigūnams teko raminti nepasitenkinimą reiškiančią minią.

Per televiziją parodyto interviu metu penktadienį jį išsisuko nuo klausimų apie tai, ar neteisingai įvertino visuomenės nuotaikas.