Naujienų srautas

Pasaulyje2017.06.11 09:46

Šūviai Pamaskvėje: nušauti keturi žmonės, šaulys sulaikytas

15min.lt 2017.06.11 09:46

Šeštadienį Pamaskvės Kratovo gyvenvietėje nušauti keturi žmonės, dar du sužeisti, praneša TASS. Kaip įtariama, psichikos negalią turintis vyras iš medžioklinio šautuvo ėmė šaudyti į žmones.

Iš pradžių skelbta apie tris sužeistuosius, tačiau, kaip skelbia naujienų agentūra „Interfax“, sužeista per incidentą moteris mirė ligoninėje. Anot šaltinio, moteris gimusi 1985 m. Jos gyvybė užgeso ją operuojant.

„Teritorijoje, kurioje įvyko šaudynės, buvo rasti du kūnai, taigi bendras aukų skaičius – keturi“, – pranešė šaltinis. Vis dėlto kai kurie šaltiniai praneša apie tris žuvusiuosius.

Abu sužeistieji šiuo metu ligoninėje dėl šautinių žaizdų. Jų sužeidimai įvairūs.

Kaip skelbia TASS, 1967 gimęs šaulys tarnavo Čečėnijoje, pastaruoju metu gyveno su motina. Kaimynų teigimu, vyras serga psichine liga.

Name, iš kurio šaudyta, esą gyvena keturios šeimos.

Užpuolikas užsibarikadavo. Rusijos nacionalinės gvardijos kovotojai ėmėsi namo šturmo. Rusijos nacionalinės gvardijos kovotojai negalėjo patekti vidun, nes šaulys galimai turėjo granatą. Vėliau pranešta, kad šaulys apšaudė pareigūnus ir numetė dvi granatas.

Vyras, kaip įtariama, galėjo būti apsvaigęs nuo alkoholio.

Incidentas greičiausiai įvyko kilus buitiniam konfliktui. Anot naujienų agentūros „Interfax“ greičiausiai kilo konfliktas šeimoje ar su kaimynais.

Netrukus TASS paskelbė, kad šauliui pavyko pasprukti iš namų į mišką, buvo „šukuojama“ teritorija. Šaulys ir toliau šaudė, girdėjosi granatos sprogimas.

Vėliau šaulys buvo apsuptas šalimais esančioje gatvėje.

Šaltinių duomenimis, šaulys yra dirbęs Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijoje. Jis esą mėgo vienatvę. Tuo pačiu pranešama, kad vyras greičiausiai planavo išpuolį. „Pavasarį jis nupjovė medžius, žinoma, tam, kad galėtų šaudyti“, – sakė kaimynai.

Vienas iš šaltinių teigė, kad vyras su kaimynais nekonfliktavo. Jis taip pat nebuvo anksčiau pažįstamas teisėsaugai. „Preliminariais duomenimis, jis nekonfliktavo su niekuo“, – sakė šaltinis, paneigęs anksčiau iškeltą versiją, kad šaudynės kilo būtent dėl konflikto.

Po septynias valandas trukusios specialios operacijos, besipriešinantis šaulys pagaliau buvo sulaikytas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi