Naujienų srautas

Pasaulyje2017.06.06 19:54

Incidentas Paryžiuje: vyras plaktuku puolė policininką

LRT.lt, DELFI.lt 2017.06.06 19:54

Antradienio pavakare pranešta, jog prie Paryžiaus Dievo Motinos katedros girdėti šūviai, pranešama apie kilusią paniką, žmonių prašoma laikytis atokiau nuo šios vietos, skelbia BBC. Teigiama, kad nežinomas vyras puolė policijos pareigūną plaktuku ir vėliau buvo policijos pašautas į krūtinę. 

Tiksli užpuoliko būklė kol kas nėra aiški. Pranešta, kad jis išvežtas į ligoninę. Taip pat teigiama, kad vienas pareigūnas buvo nesunkiai sužeistas.

Vidaus reikalų ministerija patvirtino, kad nežinomas vyras plaktuku grasino praeiviams, jis turėjo du peilius. Žiniasklaida taip pat skelbia, kad vyras vėliau puolė pareigūnus policijos būstinėje, esančioje šalia Dievo Motinos katedros. Anot vidaus reikalų ministro Gerard`o Collombo, užpuolikas puldamas pareigūnus šaukė „tai už Siriją!“. BFMTV portalo žiniomis, jis yra alžyriečių kilmės.

Po incidento policijos pareigūnai užtverė teritoriją aplink incidento vietą, teigiama, kad situacija yra kontroliuojama.

Kaip skelbia „The Telegraph“, Prancūzijos kovos su terorizmu biuras pradėjo tyrimą, taigi incidentą galima laikyti teroristiniu išpuoliu.

Prancūzija yra paskelbusi nepaprastąją padėtį nuo 2015 metų, kai džihadistai Paryžiuje surengė atakas, per kurias žuvo 130 žmonių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi