Naujienų srautas

Pasaulyje2017.06.04 17:53

Latvijos savivaldybėse daugiausiai atstovų turės Nacionalinis aljansas

BNS 2017.06.04 17:53

Ateinančius ketverius metus daugiausiai vietų Latvijos savivaldybėse turės Nacionalinis aljansas –„Viskas Latvijai!“ - „Tėvynei ir Laisvei“ ir Judėjimo už Latvijos nacionalinę nepriklausomybę susivienijimas (VL-TL/JLNN), rodo Centrinės rinkimų komisijos duomenys.

VL-TL/JLNN bendrai savivaldybių tarybose gavo 166 vietas, be to, VL-TL/JLNN bus atstovaujama aljansuose su kitomis politinėmis jėgomis. VL-TL/JLNN ir Žaliųjų ir valstiečių sąjunga (ŽVS) bendrai t urės 15 deputatų, VL-TL/JLNN ir Regionų aljansas – 12 deputatų, VL-TL/JLNN, Latgalos partija ir ŽVS – aštuonis deputatus, VL-TL/JLNN, Latgalos partija ir „Vienybė“ – septynis deputatus, VL-TL/JLNN ir „Vienybė“ – keturis deputatus, VL-TL/JLNN, „Vienybė“ ir Latvijos regionų aljansas (LRA) – taip pat keturis deputatus.

ŽVS gavo 157 vietas municipalitetų tarybose, be to, išrinkta 10 ŽVS ir „Vienybės“ deputatų, aštuoni ŽVS ir Regionų aljanso deputatai, šeši ŽVS ir Latgalos partijos deputatai.

Latvijos valstiečių sąjunga (LVS) gavo 146 deputatų vietas, be to, be kitų aljansų, buvo išrinkta 15 VL-TL/JLNN ir LVS deputatų, aštuoni Latgalos partijos, VL-TL/JLNN ir LVS deputatai, keturi „Vienybės“ ir LVS deputatai.

„Vienybė“ turės 119 deputatų; dar 16 deputatų priklauso įvairiems „Vienybės“ aljansams.

Socialdemokratų partija „Santarvė“ gavo 102 deputatų vietas ir, taip pat, 32 vietas savo aljansui su partija „Garbė tarnauti Rygai“ Rygos taryboje.

LRA turės 98 deputatus, o įvairiems jos aljansams atstovaus dar 53 deputatai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi