Pasaulyje

2017.05.22 12:15

Per sprogimą Bankoko karinėje ligoninėje sužeisti daugiau kaip 20 žmonių

BNS2017.05.22 12:15

Vienoje Bankoko karinėje ligoninėje daugiau kaip 20 žmonių pirmadienį buvo sužeisti detonavus mažos galios sprogstamajam užtaisui, pranešė policija.

Šis išpuolis buvo įvykdytas minint vėliausio karinio perversmo šioje politiškai nestabilioje karalystėje trečiąsias metines.

„Pirminiame pranešime sakoma, kad tai buvo bomba ... Sužeisti daugiau kaip 20 žmonių“, – žurnalistams sakė nacionalinės policijos vyriausiojo vado pavaduotojas Srivara Rangsibrahmanakulas.

„Tikėtina, kad ji buvo (pašto) pakete“, – pridūrė pareigūnas. Pasak jo, įvykio vietoje rasta „baterija ir laidų“.

Vietos žiniasklaida nurodė, kad sprogstamasis užtaisas detonavo ligoninės vaistinėje. Per šį incidentą pastate kilo panika ir buvo uždūminti koridoriai, bet nukentėjusieji patyrė tik lengvų sužeidimų.

Policija pažymėjo, kad ligoninė nebuvo evakuota. Eravano greitosios pagalbos centro darbuotojai nurodė, kad per išpuolį sužeisti 24 žmonės.

Policija jau ieško įtariamųjų, pastarosiomis savaitėmis įvykdžiusių kitus du nedidelius sprogdinimus, bet paskelbti duomenys apie tų bombų pobūdį ir galimus atakų kaltininkus buvo prieštaringi.

Tailandas išlieka smarkiai susipriešinęs po 2014 metų gegužės 22 dieną įvykusio perversmo, bet nepatenkintųjų balsus griežtai slopina kariškiai, prisiėmę plačius įgaliojimus užtikrinti saugumą.

Politinis smurtas, krėtęs Tailandą pastarąjį dešimtmetį, dėl griežtų chuntos veiksmų pastaruoju metu buvo labai aprimęs.