Naujienų srautas

Pasaulyje2017.05.16 22:48

H. Clinton įsteigė politinę organizaciją

ELTA 2017.05.16 22:48

JAV prezidento rinkimus pralaimėjusi Hillary Clinton įsteigė savo politinę organizaciją „Onward Together“ („Drauge pirmyn“). Kartu su ja buvusi JAV pirmoji ponia drąsins žmones įsitraukti į politiką ir priešintis prezidentui Donaldui Trumpui. „Mes įkuriame „Onward Together“, kad padrąsintume žmones telktis, organizuotis ir net kandidatuoti“, – rašė H. Clinton „Twitter“ tinkle, informuoja agentūra AFP.

Ji praėjusiais mėnesiais mąstė, leido laiką su šeima. Po skaudaus savo pralaimėjimo kovoje dėl Baltųjų rūmų lapkritį H. Clinton beveik visiškai pasitraukė iš viešumos. Tačiau dabar ji vėl pasirodo renginiuose.

Jos naujosios organizacijos portale paskelbtas raginimas aukoti lėšas bei primenama, kad beveik 66 mln. JAV rinkėjų lapkritį atidavė savo balsą už H. Clinton – ji netikėtai pralaimėjo populistui D. Trumpui. 

„Twitter“ žinučių serijoje H. Clinton, be to, sveikino organizacijų, kovojančių prieš diskriminaciją ar padedančių demokratams rinkimų kovoje, darbą. „Onward Together“ greičiausiai parems jas finansiškai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi