Pasaulyje

2017.05.12 22:42

D. Trumpas parduoda savo Karibų svajonę už 28 mln. JAV dolerių

Karibų jūroje, Šv. Martyno saloje esantis namas tiesiog alsuoja prabanga ir nuo 2013 metų priklauso Donaldo Trumpo valdomoms įmonėms. Tačiau dabar JAV prezidentas nusprendė parduoti šį įspūdingą turtą už 28 mln. JAV dolerių, skelbia „Business Insider“.

Nekilnojamojo turto paslaugų kompanija „Sothebys International Realty“ paskelbė parduodanti maždaug 2 ha ploto teritoriją, kurioje yra prabangus namas ir svečių namelis. Namą, pavadinimu „Le Château des Palmiers“, D. Trumpas įsigijo 2013 metais už 20 mln. JAV dolerių. Dabar JAV prezidentas turtą parduoda už 28 mln. JAV dolerių.

Maždaug 2 ha ploto teritorijoje yra pagrindinis ir svečių namai, kuriuose iš viso yra 11 miegamųjų. Šis namas tiesiog spindi prabanga, be to, jame yra net tokios neįprastos erdvės, kaip spaudos konferencijų salė.

„The Wall Street Journal“ turimais duomenimis, šį turtą D. Trumpas valdo per dvi jam priklausančias kompanijas. Iki šiol namas buvo nuomojamas, o per metus vien už jį jis gaudavo 1 mln. JAV dolerių pajamų. Iki šiol už naktį šiame name D. Trumpas prašydavo nuo 6 tūkst. iki 28 tūkst. JAV dolerių. Kaina priklauso nuo to, kokiu metų laiku ir kurį iš namų žmogus nori nuomotis.