Naujienų srautas

Pasaulyje2017.05.05 20:40

Prancūzijoje suimtas įtariamas ekstremistas, netoli kariuomenės bazės rasta ginklų

BNS 2017.05.05 20:40

Prancūzijos pareigūnai rado paslėptų šaunamųjų ginklų prie vienos karinės bazės, kur penktadienį buvo sulaikytas, kaip įtariama, radikalizuotas buvęs karys, pranešė tyrimui artimas šaltinis, likus vos dviem dienoms iki prezidento rinkimų.

„Šautuvas, du juodojo parako revolveriai ir kulkų“ buvo rasta šalia bazės netoli Paryžiaus, kur buvo sulaikytas 34 metų buvęs karys, nurodė šaltinis.

Prie Evrė bazės policijos pareigūnai rado automobilį, kuris priklauso šiam į įtariamų ekstremistų sąrašą įtrauktam vyriškiui. Jis buvo suimtas po kelių valandų tame pačiame rajone.

Paryžiaus kovos su terorizmu prokurorai pradėjo tyrimą, tačiau ką veikė įtariamasis prie minėtos bazės, kol kas nenustatyta.

Prancūzijos rinkėjai sekmadienį eis rinkti savo naujo prezidento, įnirtingą rinkimų kampaniją temdant nerimui dėl saugumo.

Likus kelioms dienoms iki pirmojo prezidento rinkimų turo, Eliziejaus laukuose 39 metų prancūzas Karimas Cheurfi nušovė vieną policijos pareigūną ir dar du sužeidė. Vėliau užpuoliką nukovė policija. Atsakomybę už šį išpuolį prisiėmė džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi