Naujienų srautas

Pasaulyje2017.05.01 17:05

M. Le Pen E. Macroną išvadino „liguisto tęstinumo kandidatu“

ELTA 2017.05.01 17:05

Kraštutinių dešiniųjų kandidatė į Prancūzijos prezidentus Marine Le Pen pirmadienį pareiškė, kad jos varžovas antrajame rinkimų ture Emmanuelis Macronas yra „tęstinumo kandidatas“, praneša BBC.

Ji palygino E. Macroną su nepopuliariu dabartiniu prezidentu Francois Hollande`u, o save kampanijos renginio Paryžiuje metu M. Le Pen vadino pokyčių, tikėjimo ir veiksmų kandidate.

Pasak jos, E. Macronas yra kandidatas „liguisto tęstinumo, kuris yra prišiukšlintas į užsienį perkeltų darbo vietų lavonais bei pastatytas ant nebeveikiančių verslų griuvėsių ir didžiulių skylių biudžete“.

„Macronas yra visai kaip Hollande`as, kuris nori likti ir kuris, kaip tikras biurokratas, įsikibęs laikosi savo pozicijos“, – kalbėjo M. Le Pen.

48-erių kandidatė pasinaudojo Prancūzijoje kilusiomis antieuropietiškomis nuotaikomis bei pergalės atveju prižadėjo referendumą dėl šalies narystės Europos Sąjungoje (ES).

Jai pavyko išsikovoti palaikymą kaimo bei buvusiose pramoninėse vietovėse žadant susigrąžinti sienos kontrolę iš ES bei mažinti imigraciją. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi