Naujienų srautas

Pasaulyje2017.04.29 12:00

Mianmare į tarpeklį nuvirtus autobusui žuvo 19 žmonių

BNS 2017.04.29 12:00

Rytinėje Mianmaro dalyje vienam autobusui nukritus į tarpeklį žuvo 19 iš juo važiavusių žmonių, dar 21 buvo sužeistas, šeštadienį pranešė vietos policija.

Autobusas, kuriuos važiavo apie 40 žmonių, penktadienį vyko iš centrinio Bago regiono ir nuriedėjo į tarpeklį šalia greitkelio prie Miavadžio miestelio, esančio pasienyje su Tailandu.

„Žuvo 19 žmonių ir 21 buvo sužeistas. Vos keliems žmonėms pasisekė išgyventi, – agentūrai AFP sakė Kajinų valstijos policijos vadas Kyi Linas. – Autobusas nukrito į siaurą ir gilų tarpeklį. Manoma, kad vairuotojas nesuvaldė autobuso sugedus stabdžiams.“

Nelaimės keliuose yra gana dažnos skurdžiame Mianmare, kur kelių būklė yra itin prasta dėl investicijų trūkumo per chuntos valdymo laikotarpį, kuris tęsėsi beveik pusę amžiaus iki 2011 metų pradžios.

Mianmare šimtui tūkstančių gyventojų tenka 20,3 avarijoje žuvusio žmogaus. 2015 metų Pasaulio sveikatos organizacijos ataskaitoje nurodoma, kad Mianmare yra antri pagal pavojingumą keliai Pietryčių Azijoje po Tailando.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi