Pasaulyje

2017.04.21 11:04

Dingęs MH370 lėktuvas tikriausiai nukrito šiauriau paieškų teritorijos, rodo analizė

BNS2017.04.21 11:04

Originalaus orlaivio „Boeing 777“ flaperono dreifo analizės rezultatai patvirtino ekspertų nuomonę, kad dingęs Malaizijos oro linijų lėktuvas tikriausiai nukrito šiauriau ankstesnių paieškų teritorijos Indijos vandenyne.

Sausį buvo sustabdytos lėktuvo paieškos sonarais, kai buvo patikrinta 120 tūkst. kv. km ploto teritorija pietinėje Indijos vandenyno dalyje, bet Australija neaptiko jokių dingusio orlaivio MH370 pėdsakų.

2014 metų kovo 8 dieną iš Kvala Lumpūro į Pekiną skridęs bendrovės „Malaysia Airlines“ laineris „Boeing 777“ dėl nežinomų priežasčių smarkiai nukrypo nuo kurso. Visgi tyrimas tebesitęsia, siekiant pradėti naujas paieškas.

Australijos transporto saugumo biuras penktadienį pranešime sakė, kad buvo gautas tokio pat modelio lėktuvo flaperonas ir buvo atlikta šios detalės dreifo analizė. Per ankstesnį tyrimą būdavo naudojamos netikslios „Boeing 777“ detalių kopijos.

Naujosios analizės rezultatai patvirtino gruodį paskelbtą informaciją, kad orlaivis veikiausiai nukrito šiauriau paieškų teritorijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt