Pasaulyje

2017.04.19 12:15

Indijoje autobusui nulėkus nuo skardžio žuvo 44 žmonės

BNS 2017.04.19 12:15

Indijos šiauriniame Himalajų regione kalnų keliu važiavusiam autobusui nukritus į gilų tarpeklį žuvo mažiausiai 44 žmonės, trečiadienį pranešė vienas pareigūnas.

„Preliminarus pranešimas rodo, kad privatus autobusas nukrito į tarpeklį; žuvo daugiau kaip 40 žmonių. Vėliausiame man pateiktame raporte sakoma, kad žuvusiųjų yra 44“, – naujienų agentūrai AFP sakė Himačal Pradešo valstijos Šimlos rajono, kur įvyko ši nelaimė, komisaras Rohanas Chandas Thakuras.

Policija nuskubėjo į įvykio vietą, kur jau vyksta gelbėjimo darbai, pridūrė jis. Kol kas neaišku, kodėl įvyko avarija, ir ar yra sužeistų žmonių.

Indijos keliai yra tarp pavojingiausių pasaulyje; kasmet juose žūsta daugiau kaip 150 tūkst. žmonių. Eismo nelaimių priežastimis dažnai tampa prasta kelių ir transporto priemonių būklė, neatsargus vairavimas.

Vasario mėnesį 16 žmonių žuvo, o dar daugiau kaip 50 buvo sužeisti kalvotame Šiaurės rytų Indijos regione apvirtus sunkvežimiui, kuriuo važiavo maldininkai.

Išgyvenusieji sakė, kad vairuotojas vairavo neatsargiai ir nesuvaldė transporto priemonės.

Dar mėnesiu anksčiau Indijos šiaurėje mokyklos autobusui susidūrus su sunkvežimiu žuvo 13 žmonių, daugiausia – vaikai nuo septynerių iki 14 metų amžiaus.