Pasaulyje

2017.04.12 10:09

Šalia „Borussia“ klubo autobuso nugriaudėjo sprogimas

Dortmundo „Borussia“ klubas praneša, kad pakeliui į Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes šalia jų komandos autobuso sprogo užtaisas, sužeidęs vieną žaidėją.

Kaip praneša „Bild“, sprogimas įvyko likus 10 km iki stadiono, o jo metu nukentėjo gynėjas ispanas Marcas Bartra, dūžtantys stiklai jam sužalojo ranką. Ispanas greitosios pagalbos automobiliu nuvežtas į ligoninę.

Vokietijos policija kol kas neturi duomenų – tai teroro išpuolis ar futbolo chuliganų darbas.

Atnaujinta 23:35. Pasak Vokietijos žiniasklaidos, dar vienas sprogmuo buvo rastas šalia viešbučio, kuriame buvo apsistojusi Dortmundo ekipa.

Atnaujinta 23:33. Nėra duomenų, kad trys šalia Vokietijos miesto Dortmundo futbolo komandos „Borussia“ autobuso nugriaudėję sprogimai būtų kokios nors organizuotos teroristinės atakos dalis, cituodama neįvardijamą saugumo pareigūną antradienį pranešė vokiečių naujienų agentūra DPA.

„Jokie elementai“ nerodo, kad incidentas buvo teroristinio pobūdžio, nurodė DPA.

Per sprogimus Dortmundo mieste buvo sužeista „Borussia“ gynėjo Marco Bartra ranka, jis gydomas ligoninėje.

Incidento metu komanda autobusu vyko į Čempionų lygos rungtynes prieš „Monaco“ klubą. Šis mačas atidėtas iki trečiadienio vakaro.

23.20 val. Vietos pareigūnai praneša, kad, remiantis pirminiais duomenimis, sprogimą sukėlė „rimti sprogmenys“, rašo „The Guardian“. Neatmetama galimybė, kad tai buvo specialiai surengtas išpuolis.

Į ligoninę, kaip jau skelbta, išvežtas M. Bartra. Šalia jo autobuse sėdėjęs Romanas Burki pasakojo, kad sprogimo garsai pasigirdo autobusui įsukus į pagrindinį kelią. „Sprogimas buvo stiprus. Į įvykio vietą greitai atvyko policijos pareigūnai. Mes visi buvome šoke“, – sakė jis.

Atnaujinta 21:40. Apie tris sprogimus, o ne vieną jau praneša ir britų telegraph.co.uk. Užtaisai sprogo priešais „Borussia“ autobusą, kuris stipriai apgadintas.

Atnaujinta 21:30. MAČAS ATŠAUKTAS: UEFA pranešė, kad rungtynės Dortmunde tarp „Borussia“ ir „Monaco“ futbolininkų yra nukeltos. Jos turėjo prasidėti 21.45 val. Lietuvos laiku, tačiau mačas bus sužaistas trečiadienio vakarą Dortmundo stadione 19.45 val. Lietuvos laiku.

Atnaujinta 21:15. Klubas praneša, kad sprendimas dėl rungtynių bus priimtas 21:30 val. Jeigu mačas vyks, jis neabejotinai vėluos.

Atnaujinta 20:24. Focus.de praneša, kad prie Dortmundo ekipos autobuso sprogo trys užtaisai.

Atnaujinta 20:23. Pranešama, kad sprogimo metu sudužau autobuso langai, todėl žaidėjas ir nukentėjo. Užtaisas sprogo, kai autobusas važiavo per Schirrmannweg ir Wittbraucker gatvių sankryžą.

Atnaujinta 20:18. „Borussia“ futbolininkai saugiai grįžo į komandos viešbutį, klubas praneša, kad stadione esantys žmonės yra saugūs ir prašo jų nepanikuoti.

Atnaujinta 20:18: „Borussia“ futbolininkai saugiai grįžo į komandos viešbutį, klubas praneša, kad stadione esantys žmonės yra saugūs ir prašo jų nepanikuoti.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/sportas/naujiena/futbolas/borussia-klubo-autobusa-pakeliui-i-rungtynes-sustabde-sprogimas-nukentejo-zaidejas-24-782242