Pasaulyje

2017.03.19 19:56

Ukraina grasina sankcijomis į Krymą atvykusiems Europos ir kitų šalių politikams

BNS2017.03.19 19:56

Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksandras Turčynovas įpareigojo Saugumo tarnybą išanalizuoti informaciją apie į Krymą atvykusius Europos ir kitų šalių politikus sankcijų jiems taikymo tikslais.

„Saugumo tarnybai nurodyta parengti bei pateikti Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybai sąrašą oficialių asmenų iš Europos Parlamento, taip pat politikų iš Europos Sąjungos, NVS ir Lotynų Amerikos šalių, kurie, anot Rusijos žiniasklaidos, atvyko trijų dienų vizito į Krymą“, – sakė O.Turčynovas.

Jo žodžiais, šiai informacijai pasitvirtinus, Kijevas spręs sankcijų šiems politikams taikymo klausimą.

„Be to, bus tikrinama informacija ir apie Ukrainos piliečių dalyvavimą šioje propagandinėje akcijoje Kryme, kuriems, vadovaujantis atitinkamais įstatymais, gali būti iškeltos baudžiamosios bylos“, – pridūrė O.Turčynovas.

Rusijos televizija REN-TV sekmadienį pranešė, jog į Rusijos aneksuotą Krymą trijų dienų vizito atvyko apie 20 politikų iš ES, NVS ir Lotynų Amerikos šalių. Rusijos parlamento žemųjų rūmų vieno komitetų atstovas pareiškė, jog delegacijos sudėtyje yra ir „protingai mastančių Ukrainos politikų“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt