Naujienų srautas

Pasaulyje2017.03.17 08:47

JAV prisiėmė atsakomybę už galimai dešimtis civilių gyvybių nusinešusį smūgį Sirijoje

BNS 2017.03.17 08:47

JAV kariuomenė ketvirtadienį pranešė surengusi aviacijos smūgį prieš grupuotės „al Qaeda“ susirinkimą šiaurės Sirijoje, ir pažadėjo ištirti pranešimus, kad per šį antpuolį atakuotoje mečetėje žuvo daugiau kaip 40 civilių.

„Nesitaikėme į mečetę, bet pastatas, į kurį taikėmės – jame vyko tas susirinkimas – yra maždaug už 15 metrų nuo mečetės, o pastaroji tebestovi“, – sakė JAV centrinio štabo atstovas pulkininkas Johnas J. Thomasas.

Kaip nurodoma centrinio štabo pranešime, „JAV pajėgos kovo 16-ąją surengė aviacijos smūgį prieš „Al-Qaeda“ susirinkimo vietovę Idlibe, Sirijoje, ir nukovė keletą teroristų“.

Štabo atstovas vėliau patikslino, kad tiksli antskrydžio vieta nėra aiški, tačiau jis buvo tas pats smūgis, esą tekęs Džinės kaimo mečetei Alepo provincijoje, apie kurį pranešė žiniasklaida.

„Ruošiamės ištirti visus kaltinimus dėl civilių aukų, susijusių su šiuo antskrydžiu“, – pridūrė jis, paprašytas pakomentuoti konfliktą šalyje stebinčios organizacijos „Syrian Observatory for Human Rights“ pranešimus, kad per incidentą žuvo 42 žmonės, daugiausia civiliai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi