Pasaulyje

2017.02.09 12:05

Popiežius Pranciškus pripažino, kad ir Vatikane susiduriama su korupcija

ELTA 2017.02.09 12:05

Popiežius Pranciškus žino, kad ir Vatikane susiduriama su korupcija, bet jis dėl to nepraranda dvasinės ramybės. Apie tai pontifikas kalbėjo per konfidencialų susitikimą su vienuolių ordinų ir kongregacijų atstovais, įvykusį praėjusių metų lapkričio 25 d.

Religinis leidinys „Civilta cattolica“ išspausdino Pranciškaus kalbą, praneša ketvirtadienį Italijos laikraštis „Corriere della Sera“, kuris pateikia jos ištraukas. „Vatikane yra korupcija. Bet aš ramus. Jeigu yra problema, aš rašau raštelį šventajam Juozapui ir dedu po statulėle savo kambaryje“, – pareiškė popiežius.

„Mano ramybė – tai Dievo dovana. Kai buvau išrinktas, pajutau visišką ramybę. Ir šis jausmas manęs nebepaliko“, – prisipažino pontifikas.

Jis taip pat teigė nebijąs kritikos. „Gerai, kai tave kritikuoja. Man tai patinka. Gyvenimas kupinas ginčų. Ir kai kritika padeda augti, aš ją priimu, atsakau. Bet kebliausius klausimus užduoda ne religijos pasaulio atstovai, o jaunimas“, – atviravo Pranciškus.

Savo pamoksluose popiežius Pranciškus ne kartą pavadino korupciją šiandieninio pasaulio blogiu ir ragino kovoti su šiuo reiškiniu.