Naujienų srautas

Pasaulyje2017.02.06 20:36

Paviešinti elektroniniai laiškai sudavė smūgį D. Beckhamo reputacijai

Didžiosios Britanijos kultūros ikona vadinamo Davido Beckhamo reputacijai buvo suduotas smūgis, kai paviešinti jo elektroniniai laiškai. Juose, panašu, futbolininkas plūdosi liedamas įniršį dėl to, kad nebuvo įšventintas į riterius, praneša naujienų agentūra AFP.

Teigiama, kad elektroniniuose laiškuose, kuriuos savo viešųjų ryšių komandai rašė po to, kai sužinojo, jog karalienė Elizabetha II jo neįšventins „seru Deividu" dėl su jo mokesčių mokėjimu susijusių klausimų, buvęs Anglijos rinktinės kapitonas plūdosi necenzūriniais žodžiais.

Karjerą baigusio sportininko atstovas teigė, esą elektroniniai laiškai, kuriuos paskelbė futbolo pasaulio paslaptis viešinanti interneto svetainė „Football Leaks", buvo pavogti programišių ir pataisyti taip, kad „tyčia sudarytų netikslų vaizdą".

Penktadienį pasirodė pranešimai, esą buvęs „Manchester United" ir „Real Madrid" žaidėjas atsisakė į savo paties įsteigtą humanitarinės pagalbos fondą „7" įnešti asmeninių lėšų bei mėgino pasiekti, kad jo rėmėjų patirtas išlaidas kompensuotų Jungtinių Tautų Vaikų fondas (UNICEF).

Dėl šių istorijų D. Beckhamas sulaukė žiniasklaidos ir kitų įžymybių kritikos. Pavyzdžiui, televizijos laidų vedėjas Piersas Morganas socialiniame tinkle „Twitter" parašė, kad ši informacija „kelia pasibjaurėjimą" ir atskeidė, kad D. Beckhamas yra „apgavikas". 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi