Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Rusijoje vyriškis surengė šaudynes: 6 negyvi (atnaujinta)

DELFI.lt 2015.09.08 13:45

Belgorodo (Rusija) centre nežinomas asmuo ėmė šaudyti į praeivius. Kaip praneša „RIA Novosti“ ir lenta.ru, žuvo penki žmonės, vienas sužeistas.

Belgorodo (Rusija) centre vyras ėmė šaudyti į praeivius. Kaip praneša „RIA Novosti“ ir lenta.ru, žuvo šeši žmonės.

Policijos duomenimis, žuvo trys pardavėjai ir du praeiviai. Tarp jų ir 14 metų septintos klasės moksleivė. Vėliau ligoninėje mirė operuojama 16-metė.

Skelbiama, kad šaulys su bendru iš įvykio vietos pabėgo juodu „BMW X5“ automobiliu. Greitai automobilį rado paliktą gretimame kvartale.

„Belgorodo žinių“ duomenimis, šaudynes surengė 31 m. Sergejus Pomazunas. Jis neseniai buvo paleistas iš kalinimo įstaigos, kur kalėjo už vagystę stambiu mastu.

Belgorodo tinklalapyje „VKontakte“ rašoma, kad įtariamieji – tėvas ir sūnus. Tėvas – 1957 m. gimęs Aleksandras Pomazunas ir 1981 m. gimęs jo sūnus Sergejus.

Įvykio vietoje darbuojasi policija, atvyko Belgorodo meras Sergejus Boženovas ir srities gubernatorius Jevgenijus Savčenka.

Belgorodo miesto tinklalapyje „VKontakte“ rašoma, kad prieš tragediją iš parduotuvės „Medžioklė“ pagrobė ginklą. Manoma, kad į parduotuvę vyras atėjo siekdamas apiplėšti.

Tragedija įvyko apie 14 val. (13 val. Lietuvos laiku) parduotuvėje „Medžioklė“ ir gretimais – nežinomas asmuo ėmė šaudyti į praeivius, praneša policija.

Pirminiais duomenimis, nusikaltėlis atėjo į parduotuvę „Medžioklė“ kaip pirkėjas, o pardavėjus nušovė pardavimui skirtu ginklu. Paskui jis išėjo į gatvę ir toliau šaudė. Tarp žuvusiųjų nuo kulkų – ir viena nepilnametė.

„Tarp įvykio metu žuvusių praeivių – 14 m. septintos klasės mokinė, kuri mokėsi vienoje iš vietos mokyklų“, – pranešama Rusijos Vidaus reikalų ministerijos Spaudos centre.

Policija mano, kad nusikaltėliai buvo du. Jie slapstėsi automobilių turgaus rajone, prie miesto žiedo. Šią teritoriją apsupo teisėsaugininkai.

Visa Belgorodo policija parengtyje, mieste vykdomas planas „Sugavimas“ ir įvairiomis kitomis priemonėmis ieškoma įtariamųjų. Rastas įvykio liudininkas.

Pranešama, kad S. Boženovas jau sulaikytas.

Sužeista 16-metė operacijos neatlaikė

Per šaudynes Belgorodo centre buvo sužeista vyresniųjų klasių mokinė.

Šalia prekybos centro sužeistą 16 m. Sofiją G.nuvežė į vieną miesto ligoninę. Jai skubiai buvo atliekama operacija, tačiau mergina ieišgyveno.

„Life News“ šaltinio informacija, „BMW X5“ vairuotojas nušovė iš viso keturis vyrus ir 14 m. ir 16 m. paaugles.