Naujienų srautas

Pasaulyje2017.02.05 17:33

Teismas atmetė skundą atstatyti skandalingą D. Trumpo įsaką

BNS 2017.02.05 17:33

JAV federalinis apeliacinis teismas sekmadienį atmetė Teisingumo departamento prašymą nedelsiant atstatyti prezidento Donaldo Trumpo  įsaką, draudžiantį kai kurių šalių piliečiams atvykti į JAV.

D. Trumpo administracija buvo pateikusi Devintosios apygardos apeliaciniam teismui prašymą dėl žemesnio teismo sprendimo laikinai suspenduoti prezidento draudimą įsileisti į šalį septynių musulmoniškų valstybių piliečius.

Šiuo metu imigracijos draudimo vykdymas yra sustabdytas. Valstybės ir Krašto saugumo departamentai nurodė šeštadienį procedūras keleivių, atvykstančių iš įsako paveiktų šalių, atžvilgiu atlikę kaip įprasta.

Finikso teisėjas Williamas Canby, Jr. ir San Fransisko teisėja Michelle Friedland nenurodė priežasties, dėl kurios jie atmetė apeliaciją.

Tačiau jie nurodė Vašingtono ir Minesotos valstijoms, kurios apskundė D. Trumpo įsaką dėl imigracijos, pateikti dokumentus, kuriuose būtų detaliau paaiškinta jų skundo esmė, iki sekmadienio 23 val. 59 min. vietos (pirmadienio, 9 val. 59 min. Lietuvos) laiku.

Tuo tarpu Teisingumo departamentui daugiau dokumentų, pagrindžiančių jo poziciją, buvo leista pateikti iki pirmadienio 15 val.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi