Pasaulyje

2017.02.02 15:52

V. Putinas netikėtai atleido šešiolika generolų

DELFI.lt2017.02.02 15:52

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas iš pareigų savo įsaku atleido šešiolika aukštų Vidaus reikalų ministerijos, Nepaprastųjų situacijų ministerijos ir Tyrimų komiteto pareigūnų. Dokumentas publikuotas oficialiame teisinės informacijos portale, skelbia tvrain.ru.

Postų neteko vienuolika Nepaprastųjų situacijų ministerijos darbuotojų, tarp jų ir šios tarnybos Tolimųjų Rytų, Uralo, Pavolgio ir Šiaurės Kaukazo regioninių centrų vadovai, taip pat du Vidaus reikalų ministerijos pareigūnai. Be to, buvo atleistas Tyrimų komiteto Chantų-Mansių autonominės apygardos valdybos vadovas bei Jaroslavlio srities prokuroras.

Tuo pačiu įsaku Nepaprastųjų situacijų ministerijos vadovo pavaduotojais Rusijos prezidentas paskyrė Vladleną Aksionovą ir Pavlą Baryševą. Vidaus reikalų ministerijos Sibiro federalinei apygardai vadovaus policijos pulkininkas Dmitrijus Kursanovas.

Be to, V. Putino įsaku Olga Kamšilova paskirta į Krymo prokurorės pareigas, o Borisas Markovas tapo Leningrado srities prokuroru. Abu šie pareigūnaiu paskirti penkerių metų laikotarpiui. Taip pat V. Putinas Tyrimų komiteto Sevastopolio skyriaus tyrimų valdybos vadovu paskyrė Viktorą Tanifą, atleisdamas jį iš užimamų pareigų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.