Pasaulyje

2017.01.26 15:02

Rusijoje nugriaudėjo galingas sprogimas šiluminėje elektrinėje

DELFI.lt 2017.01.26 15:02

Vienoje Rusijos šiluminėje elektrinėje centrinėje Rusijos dalyje Penzos mieste nugriaudėjo sprogimas, pranešta, kad mažiausiai vienas žmogus sužeistas arba galėjo žūti, kol kas pateikiama prieštaringa informacija apie nukentėjusius žmones.

Iš Rusijos ekstremaliųjų situacijų valdymo ministerijos Penzos srities skyriaus pranešama, kad, preliminariais duomenimis, šiluminėje jėgainėje įvyko dujų ir oro mišinio sprogimas.

Medicinos centro duomenimis, per sprogimą žuvo vienas žmogus.

Kaip perduoda naujienų agentūra „Interfax“, galima sprogimo priežastis – darbo saugumą užtikrinančios technologijos nesilaikymas atliekant suvirinimo darbus. Pranešama, kad šiluminėje jėgainėje buvo vykdomi suvirinimo darbai, bet nebuvo atsižvelgiama į darbo saugos reikalavimus, todėl ir įvyko sprogimas.

Twitter nuotr.

Iš Ekstremaliųjų situacijų valdymo ministerijos regiono skyriaus spaudos tarnybos buvo pranešta, kad šiluminėje jėgainėje įvykęs sprogimas jokios įtakos miesto šildymo sistemai neturės.

„Šiluminės jėgainės patalpoje sprogo kažkoks balionas. Sprogimas sukėlė tam tikrą žalą. Penzos miesto ir srities šildymui šis incidentas jokios įtakos neturės“, – sake spaudos tarnybos vadovė Ana Šupilova.

Reikia priminti, kad Penzoje šiuo metu laikosi maždaug –20 laipsnių temperatūra.