Pasaulyje

2017.01.26 12:47

JAV Slaptosios tarnybos agentė užsiminė, kad nesaugotų D. Trumpo nuo kulkos

15min.lt 2017.01.26 12:47

JAV Slaptoji tarnyba antradienį pranešė, kad ėmėsi „atitinkamų veiksmų“, kai viena jos agenčių davė suprasti, kad jeigu kas nors kėsintųsi į Donaldą Trumpą, ji jo negintų, rašo CNN.

Vyr. agentė iš Denverio Kerry O`Grady savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje per rinkimų kampaniją rašė, kad remia demokratę Hillary Clinton ir kad ji nesilaikys federalinio įstatymo, kuris draudžia agentams viešai reikšti savo politinius įsitikinimus. Moteris visas žinutes ištrynė, kai jos antradienį buvo paskelbtos JAV žiniasklaidoje.

K. O`Grady rašė, kad ji niekada nepažeidinėjo šio įstatymo, tačiau „šis pasaulis pasikeitė, ir pasikeičiau aš“. „Aš pasirinkčiau kalėjimą, o ne kulką ar palaikymą to, ką aš manau esant katastrofa šaliai ir stiprioms bei nuostabioms moterims bei mažumoms čia“, – rašė agentė, deklaruodama savo paramą H. Clinton.

Slaptoji tarnyba antradienį pranešė, kad negali komentuoti konkrečių atvejų, tačiau žino apie žinutes ir imasi skubių ir atitinkamų veiksmų.

K. O`Grady žinutes rašė savo asmeninėje paskyroje, tačiau Slaptoji tarnyba bando dar ir išsiaiškinti, ar ji to nedarė darbo metu.

Agentė žiniasklaidai atsisako komentuoti situaciją.