Naujienų srautas

Pasaulyje2017.01.24 15:33

Lavinos nuniokotame Italijos kalnų viešbutyje rasti dar šešių žmonių palaikai

BNS 2017.01.24 15:33

Vidurio Italijoje gelbėtojai po sniego griūties praėjus beveik savaitei viešbučio griuvėsiuose antradienį rado dar šešių žmonių palaikus, o 17 žmonių tebeieškoma, pranešė žiniasklaida, remdamasi vietos pareigūnais.

Lavinos apgriauto kalnų viešbučio „Rigopiano“, esančio vidurio Italijoje, griuvėsiuose jau žuvo 12 žmonių.

Gelbėtojai tebeturi vilties nelaimės vietoje rasti gyvų žmonių, nes pirmadienį iš griuvėsių buvo ištraukti trys gyvi šuniukai.

Tuo tarpu Italijos pareigūnai tiria sniego griūtimi pasibaigusią įvykių grandinę, siekdami išsiaiškinti, ar šios tragedijos galėjo būti išvengta.

Norint sužinoti, ar buvo atsižvelgta į rizikas statant viešbutį ir ar pareigūnai tinkamai įvertino jam iškilusią grėsmę pačią katastrofos dieną, buvo pradėtas tyrimas dėl netyčinio nužudymo.

Penktadienį gelbėtojai iš griuvėsių ištraukė pirmuosius tragediją išgyvenusius asmenis, kurie vėliau papasakojo, kokį siaubą patyrė dvi paras būdami įstrigę tamsoje ir stingdančiame šaltyje, o kad numalšintų troškulį, jiems teko valgyti sniegą.

Griuvėsiuose buvo iškirsti nauji maršrutai, bet pati paieškų operacija vyksta lėtai, o gelbėtojai dažnai sniegą kasa plikomis rankomis, kad nesukeltų tolesnės griūties.

Kaip pranešama, lavinos smūgis viešbučiui prilygo 4 000 sunkvežimių, lekiančių visu greičiu, įsirėžimui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi